Bursa 1 Şubesi

Eğitim Bir-Sen’den Yeni Atanan Milli Eğitim Şube Müdürlerine Hayırlı Olsun Ziyareti

Eğitim-Bir Sen İnegöl ilçe yönetimi tarafından, Ankara ve Diyarbakır´dan İnegöl´e İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak tayinle gelen Fırat Korkmaz ve İbrahim Çelebi´ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

Eğitim Bir- Sen İlçe Başkanı Sinan Aktaş, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yeni atanan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fırat Korkmaz ve İbrahim Çelebi’yi makamında ziyaret ederek, başarılar dilediler. Ziyarette konuşan Aktaş, “ Ankara’da şube müdürü olarak çalışan Fırat Korkmaz ve Diyarbakır’da Milli Eğitim Şube Müdürü olarak çalışan İbrahim Çelebi beyi başarılı çalışmaları ile biliyoruz, her iki arkadaşımızda daha önce İnegöl’de farklı okullarda hizmet vermişti, kendilerinin İnegöl milli eğitimine de olumlu katkılar sunacağına inanıyoruz. Ayrıca her iki şube müdürümüzün de Eğitim Bir-Sen üyesi olması bizler için onur ve gurur vericidir. Şube müdürlerimizin İnegöl milli eğitiminin çıtasını yükseltmek için ciddi çalışmalar yapacağına inancımız tamdır. Yapacakları her türlü yararlı çalışmada Eğitim Bir-Sen olarak yanlarında olacağız. Bu vesileyle yeni görevlerinde kendilerine başarılar diliyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun” dedi.

Eğitim Bir -Sen ilçe yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Şube Müdürleri İbrahim Çelebi ve Fırat Korkmaz da, bütün gayretiyle, canla, başla İnegöl eğitiminin kalitesini artırmak ve çıtasını yükseltmek için çalışacaklarını belirterek konuşmalarını sonlandırdılar.