Eğitim-Bir Sen Gemlik Temsilciliğinden Yeni Yöneticilere Ziyaret


0 | | |
| |

Milli Eğitim Bakanlığı 2019 yılı eğitim kurumlarına yönetici atamaları kapsamında yapılan yazılı ve mülakat sonucu puan üstünlüğüne göre  yapılan atamalar sonucu görevlerine başlayan okul idarecilerine Eğitim Bir Sen Gemlik Temsilciliği tarafından ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri yapıldı.

Eğitim Bir-Sen Gemlik temsilciliği Başkan Yönetim Kurulu üyeleri, son dönemde okul müdür ve müdür yardımcılığı görevine yeni başlayan  veya bulundukları kurumda 8 yılını doldurarak  yer değiştiren idarecileri makamlarında  ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Eğitim Bir Sen Gemlik Temsilcisi Halil Gemici başkanlığında Yönetim Kurulundan isimlerinde katıldığı ziyaretlerde Okul Müdürlüklerinden Gemport Gemlik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Rahmi Şafak’a, Hisar Anadolu Lisesi okul müdürü Satılmış Kocabaş’a, Gemli?k MTAL Müdüresi Ahu Tamdoğan’a, Mehmet Akif İlkokulu müdürü Salih Akdaş’a, Kurşunlu Nursel Çağlar İlkokulu Müdürü Hasan Dinçer’e, Cihatlı Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Mehmet Ali Erdur’a, 100. Yıl İlkokulu müdürlüğüne görevlendirilen Mehmet Akdeniz’e, Borusan ilk ve ortaokulu Müdürü Ömer Mert’e

Okul Müdür Yardımcılarından; Koza Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi’ne müdür yardımcısı Emek Barış Gül’e, Gemport Gemlik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Muteber Arkut’a, Gemport Gemlik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Mustafa Altınbaş’ı, Hisar Anadolu Lisesi müdür yardımcısı Mehmet Keskin’i, Çınar ilkokuluna Müdür Yard. Kadri Karaca’ya, Kurşunlu Nursel Çağlar İlkokuluna a müdür yardımcısı Rıdvan genç’e, Şehit Mehmet Koray Pınar ortaokulu müdür yard. Mehmet Demirkıran’a, 11 Eylül İlkokulu müdür yardımcılığına görevlendirilen Emine Şeker’e, Engürücük İlk ve Ortaokulu Müdür Yardımcısı Soner Karasu, Umurbey Abdullah Fehmi İlk ve Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ramazan Güzel’e hayırlı olsun ve başarı dileklerinde bulunuldu.

ilk defa veya yeniden atanan idarecilere yapılan  samimi bir havada geçen ziyaretlerde konuşan Eğitim Bir Sen Gemlik Temsilcisi Halil Gemici idareciliğın zor ve fedekarane bir meslek olduğuna değinerek  “Yeni bir görev, yeni bir bakış açısı her zaman için büyük fırsat. İyiye daha iyiye ulaşmada bu yeni bakış açısı Gemlik’imize çok fazla değer kazandıracaktır.. Bunun farkında olarak çalışmalarımızı planlı ve programlı bir şekilde yürütelim. Bu noktada ben inanıyorum ki sizlerle birlikte birlik ve beraberliğimiz daha da aratacak. Bundan sonrada istişare kültürü içerisinde yapacağımız çalışmalarla okullarımızda ve nihayetinde ilçemizdeki eğitim-öğretim başarı çıtasının çok daha güzel yerlere çıkartabilmenin gayreti içerisinde olacağız. Yapacağınız her güzel adımın sendika olarak destekçisi olacağımızdan şüpheniz olmasın.. Hepinizin büyük gayretle çalışacağından şüphem yok. Tüm arkadaşlarıma başarılı bir idarecilik hayatı diliyorum.” şeklinde konuştu.

Top