Bursa 1 Şubesi

Eğitim Bir-Sen İnegöl´Den İndirim Protokolü

Bücür Land’de düzenlenen protokole Eğitim Bir-Sen ilçe Başkanı Sinan Aktaş, Bücür Land yönetim kurulu başkanı Reis Yurdakul ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Kaliteli eğitimden yararlanmak amacıyla protokole imza attık

Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı Sinan Aktaş, “Eğitim Bir-Sen Türkiye genelinde 81 ilde, 941 ilçede teşkilatlanmış Türkiye´nin en büyük sivil toplum kuruluşu. Sivil toplum kuruluşlarının önemi her geçen gün biraz daha artıyor. Bizler İnegöl´de hizmet veren bir STK olarak Bücür Land ile indirim anlaşması imzalamak amacıyla buradayız. Sendikalar sadece özlük haklarıyla ilgili çalışmalar yapmazlar. Bizler sosyal konularda da zaman zaman çalışmalar yapmaktayız. Birçok kazanımlarımız mevcut. Yerel anlamda da bir çok alanda indirim anlaşmaları yaparak üyelerimize katkıda bulunmaktayız. Bücür Land’ın İnegöl´de hizmet vermesini bir kazanım olarak düşünüyor ve bunu üyelerimiz adına değerlendirmek istiyoruz. İnegöl´de  bin 200 Eğitim Bir-Sen üyesinin, bu imkanlardan yararlanması amacıyla böyle bir protokole imza atmak istedik. Ve bu mekanda hep birlikte imzaları atıyoruz. İnegöl ve Bursa’da görev yapan 13 bin üyemiz adına yüzde 20´lik bu indirim anlaşmasının hayırlı olmasını temenni  ediyorum” şeklinde konuştu.

Sendika üyelerine yüzde 20 indirim

Protokol öncesi bir konuşma yapan Reis Yurdakul “Bizler Bücür Land olarak, Eğitim Bir-Sen üyelerine yönelik yüzde 20´lik indirim anlaşması yapmak adına burada birlikteyiz. Bücür Land bünyesinde çocuklarımıza hizmet vermek, onları böyle güzel bir komplekste ağırlamak, hem sporsal etkinlik yapmalarını sağlamak hem de kişisel gelişimlerine oyun yoluyla katkıda bulunmak için bu konsepti İnegöl e kazandırdık. İlçemizde ihtiyaç bulunan bu güzel çalışmayı daha fazla insana yayabilmek adına bu tür indirim anlaşmalarına sıcak bakıyoruz. Eğitim Bir-Sen üyelerine dönük bu indirimi sağlamamızda yardımcı olan sendika yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Hepimiz için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından  Bücür Land yönetim kurulu başkanı Reis Yurdakul  ve Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı Sinan Aktaş indirim protokolünü imzaladılar.