Bursa 1 Şubesi

Eğitim Bir Senden İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Atanan Ali Doğruya Hayırlı Olsun Ziyareti

Eğitim-Bir Sen İnegöl ilçe yönetimi tarafından,  Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Ali Doğru´ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

Eğitim-Bir Sen inegöl İlçe Başkanı Sinan Aktaş, yönetim kurulu üyeleri ve okul müdürleri, yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Doğru´yu makamında ziyaret ederek, başarılar dilediler. Ziyarette konuşan Aktaş, “ İnegöl’ ü yakından tanıyan, öğretmenlik görevine İnegöl’ de başlayarak bir çok okulda farklı kademelerde görev yapmış, son olarak şube müdürlüğü görevinde bulunan, tecrübeli eğitimci bir arkadaşımızın İnegöl Milli Eğitimine önemli katkılar  sunacağı kanaatindeyiz. Uzun yıllardır İnegöl´de çalışmış olması, İnegöl´ün eğitim portföyünü bilmesi bizim için büyük kazançtır. Bizler sendikacılık yaparken slogan değil iş üreten, proje yapan, taş üstüne taş koyan, eğitim çalışanlarının derdiyle dertlenen bir anlayışa sahibiz. Bu minvalde katkı sunan kim olursa olsun onun yanında olacağız, Ali Doğru müdürümüzün İnegöl eğitiminin çıtasını yükseltme noktasında ciddi katkılar sunacağına inanıyoruz, Yapacakları her türlü güzel işlerde Eğitim Bir-Sen olarak yanında olacağız. Bu vesileyle yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Eğitim Bir Sen ilçe yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden ilçe milli eğitim Müdürü Ali Doğru ise, bütün gayretiyle, canla, başla İnegöl eğitiminin çıtasını yükseltmek ve yeni çalışmalara imza atmak için çalışacağını belirtti.